Noc Naukowców
Wiadomość, opublikowana 04-10-2017

29 września w ramach Nocy Naukowców zaprosiliśmy gości Wydziału Nauk Społecznych na Noc Dreszczowców.

Tego dnia budynek E oddano w ręce pasjonatów - badaczy: tajemniczych fotografii, muzyki i filmów grozy, humoru w horrorze, doznań zmysłowych towarzyszących piciu kawy, groźnych komiksów i wielu źródeł lęków obecnych w kulturze, nauce i technice. Przewodnikami po tych obszarach byli pracownicy naszego Wydziału, kulturoznawcy: prof. Marianna Michałowska, dr Jacek Zydorowicz, dr Magdalena Kamińska, dr Tomasz Żaglewski, dr Łukasz Czajka i mgr Marcin Byczyński, mgr Daria Rzeczkowska; psycholog, dr hab. Aleksandra Parobkiewicz - Jasielska; filozofowie: prof. Andrzej Nowak, dr Maciej Musiał i socjolog, dr Łukasz Rogowski wraz ze studentami z Koła Naukowego Studentów Socjologii. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie - które buduje wizerunek Wydziału Nauk Społecznych - jako miejsca ludzi z dalece rozwiniętą wyobraźnią.

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak