AKTUALNOŚCI

Inauguracja współpracy Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii UAP
Wiadomość, opublikowana 21-12-2018

Zapraszamy na wystawę, która inauguruje współpracę Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii UAP. Tematem wystawy są projekty obiektów inspirowanych postacią poznańskiej aktorki - Krystyny Feldman („Ławeczka Krystyny Feldman”).

Więcej...
Wystawa prac Grupy Twórczej Terrakota w Galerii Akademickiej UAM
Wiadomość, opublikowana 19-12-2018

Galeria Akademicka UAM na Ogrodach otwiera się na mieszkańców Poznania oraz ich potrzeby, dlatego już od 4 grudnia w holu budynku E można oglądać prace Grupy Twórczej Terrakota.

Więcej...
I ogólnopolska konferencja parentologiczna
Wiadomość, opublikowana 17-12-2018

Zaproszenie na konferencję, która inicjuje cykl spotkań poświęconych interdyscyplinarnej analizie rodzicielstwa.

Więcej...
Prof. Jerzy Marian Brzeziński doktorem honoris causa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Wiadomość, opublikowana 17-12-2018

Prof. Jerzy Marian Brzeziński dołączył do zaszczytnego grona doktorów honoris causa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uroczystość odbyła się 12 grudnia 2018 r. w Auli im. prof. Mieczysława Łobockiego w Instytucie Pedagogiki.

Więcej...
Wystawa inaugurującą współpracę Wydziału Nauk Społecznych z Wydziałem Architektury Wnętrz i Scenografii UAP w ramach obchodów 100-lecia uczelni.
Wiadomość, opublikowana 17-12-2018

Zapraszamy 17 grudnia na wystawę inaugurującą współpracę naszego wydziału z Wydziałem Architektury Wnętrz i Scenografii UAP w ramach obchodów 100-lecia uczelni.

Więcej...
Zajęcia Uniwersytetu Otwartego w trymestrze zimowym
Wiadomość, opublikowana 07-12-2018

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczyna kolejną edycją zajęć na trymestr zimowy.

Zapisy na kursy trwają do 23 grudnia.

Więcej...
Zwycięstwo naszego doktoranta, Franciszka Chwałczyka, w konkursie Polskiego Instytutu Ekonomicznego na esej metaekonomiczny
Wiadomość, opublikowana 04-12-2018

Kapituła konkursu na esej metaekonomiczny organizowanego m.in. przez Polski Instytut Ekonomiczny jednogłośnie przyznała I miejsce (nagroda 5000 zł brutto) dla Pana Franciszka Chwałczyka za tekst „Miary jako modele pośredniczące między gospodarką a ekonomią”.

Więcej...
Seminarium naukowe PPG „Wokół antropocenu” (07.12.2018)
Wiadomość, opublikowana 04-12-2018

Serdecznie zapraszamy na interdyscyplinarne seminarium naukowe Pracowni Pytań Granicznych. Wśród występujących gości głównym będzie prof. Ewa Bińczyk (Instytut Filozofii UMK w Toruniu), autorka książki „Epoka człowieka. Retoryka i marazm antropocenu” (PWN, 2018).

Więcej...