AKTUALNOŚCI

Kwestionariusz na temat trudnych sytuacji i kryzysów psychicznych wśród studentów dla pracowników UAM
Wiadomość, opublikowana 24-04-2019

Szanowni Państwo, gorąco zapraszamy do udziału w bardzo ważnym projekcie i wypełnienia ankiety dotyczącej trudnych sytuacji i kryzysów psychicznych, jakich doświadczają studenci w trakcie studiów. Badanie jest realizowane w ramach międzynarodowego projektu SOS Digital – Support to Students in Distress. Na wypełnienie całego kwestionariusza będą Państwo potrzebowali do 10 minut. Serdecznie prosimy o wypełnienie go w ciągu 7 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

Więcej...
Urzędowanie Dziekanatu WNS
Wiadomość, opublikowana 24-04-2019

W czwartek 2 maja oraz w sobotę 4 maja br. Dziekanat WNS będzie nieczynny.

Więcej...
Ogłoszenie wyników III Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wiadomość, opublikowana 18-04-2019

Konkurs odbył się w ramach obchodów Jubileuszu 100- lecia Uniwersytetu Poznańskiego oraz XXII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Zakład Edukacji Artystycznej informuje, że w dniu 10 kwietnia 2019 roku odbył się uroczysty wernisaż wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Laureatom, w Collegium im. Floriana Znanieckiego w Kampusie Szamarzewo, bud. E.

Więcej...
Zdobądź międzynarodowy certyfikat kompetencji cyfrowych od Facebooka!
Wiadomość, opublikowana 18-04-2019

Zapisz się na szkolenie w ramach europejskiego programu Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Biurem Karier UAM, Fundacją Jeden Uniwersytet i Przestrzenią from Facebook!

Więcej...
Godziny Dziekańskie na Wydziale Nauk Społecznych UAM
Wiadomość, opublikowana 15-04-2019

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych ogłasza 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) dzień dziekański wolny od zajęć dydaktycznych na Wydziale Nauk Społecznych UAM.

Więcej...
III Uczelnianiany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-04-2019

Zakład Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM serdecznie zaprasza na wielki finał tego artystycznego wydarzenia. Wernisaż wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom odbędzie się z udziałem Władz Rektorskich i Dziekańskich oraz zaproszonych gości.

Więcej...
Zainspiruj się na wiosnę! Coaching w Biurze Karier UAM
Wiadomość, opublikowana 04-04-2019

Szukasz inspiracji do działania? Przed Tobą ważna decyzja? Chcesz poznać siebie? Może planujesz zmienić swoje nawyki? Umów się na indywidualne spotkanie z coachem i zainspiruj się na wiosnę!

Więcej...
Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-04-2019

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie, na którym dr Aleksandra Wilkus-Wyrwa wygłosi wykład pt. „Zniszczyłeś mi życie”- o przekleństwie powołania u Henrika Ibsena i Ludwiga Wittgensteina. Zebranie odbędzie się 8 kwietnia 2019 roku o godzinie 17-tej w sali im. Kazimierza Ajdukiewicza (sala 215) Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 89 C.

Więcej...