AKTUALNOŚCI

Wykład Filipa Stawskiego - Poznanie ucieleśnione a neurobiologiczna perspektywa kontroli funkcji motorycznych i poznawczych.
Wiadomość, opublikowana 19-03-2019

Polskie Towarzystwo Filozoficzne, Oddział w Poznaniu zaprasza na wykład Poznanie ucieleśnione a neurobiologiczna perspektywa kontroli funkcji motorycznych i poznawczych, który wygłosi Filip Stawski (Instytut Filozofii UKW w Bydgoszczy).

Więcej...
Doktorant z Instytutu Filozofii nagrodzony za esej!
Wiadomość, opublikowana 18-03-2019

Mgr Dawid Rogacz został doceniony w międzynarodowym konkursie na esej filozoficzny. W nagrodę otrzyma możliwość wystąpienia podczas konferencji naukowej organizowanej w Wielkiej Brytanii.

Więcej...
Zostań Ambasadorem Karier Unii Europejskiej na UAM!
Wiadomość, opublikowana 12-03-2019

Zadaniem Ambasadora Karier UE będzie aktywne promowanie w roku akademickim 2019/2020 możliwości pracy w instytucjach UE, udzielanie informacji zainteresowanym studentom oraz absolwentom, organizowanie spotkań z urzędnikami UE, współpraca z MSZ, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Warszawie oraz organizacjami i samorządami studenckimi.

Więcej...
X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Poznańskiego Konwersatorium Religioznawczego „Religia a rozum”
Wiadomość, opublikowana 15-03-2019

Zapraszamy na konferencję naukową Poznańskiego Konwersatorium Religioznawczego na Wydziale Nauk Społecznych UAM. Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli różnych obszarów humanistycznych i
społecznych zainteresowanych tematyką konferencji. Formularz zgłoszeniowy wraz z abstraktem (o
objętości nieprzekraczającej 1800 znaków) należy przesłać do 10 kwietnia 2019 r. pocztą
elektroniczną na adres: konferencja.pkr@gmail.com. Organizatorzy przewidują publikację wybranych artykułów pokonferencyjnych w czasopiśmie „Humaniora”, wydawanym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Zaproszenie na wykład prof. UŁ dr hab. Witolda Glinkowskiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-03-2019

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie, na którym prof. UŁ. dr hab. Witold Glinkowski wygłosi wykład pt. „Współczesne horyzonty filozoficznego pytania o człowieka”. Zebranie odbędzie się 18 marca 2019 roku w sali im. Kazimierza Ajdukiewicza (sala 215) Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 89

Więcej...
Pierwsze warsztaty w ramach projektu Neony na Ogrodach
Wiadomość, opublikowana 07-03-2019

5 marca gościliśmy na WNS-ie pracowników i studentów Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii UAP.  Wraz ze studentami IV roku psychologii (specjalność: Animacja Społeczności Lokalnych) uczestniczyli w pierwszym z cyklu warsztatów poświęconych projektowi „Neony na Ogrodach”.

Więcej...
Grupa Compostela ogłosiła konkurs video dla studentów
Wiadomość, opublikowana 26-02-2019

Konkurs ma na celu promocję Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
III Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wiadomość, opublikowana 26-02-2019

Konkurs odbędzie się w ramach XXII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki oraz obchodów Jubileuszu 100- lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w III edycji konkursu plastycznego.

Więcej...


Poprzednie Następne

1 2 3 4 5 6 7