Dzień z biurem karier na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM
Wiadomość, opublikowana 03-04-2018

Po raz kolejny zapraszamy do stoiska Biura Karier UAM wszystkich zainteresowanych konsultacją dokumentów aplikacyjnych, informacjami nt. rynku pracy oraz poszukiwaniem swojej drogi zawodowej. Przyjdź na nasze stoisko po nowe wydania poradników nt. rynku pracy, rekrutacji i rozwoju osobistego. Dowiedz się kiedy odbędą się kolejne targi pracy i jak się do nich przygotować, a może chciałbyś się sprawdzić w roli naszego Ambasadora? Koniecznie odwiedź nasze stoisko.

Biuro Karier UAM zaprasza w czwartek12 kwietniaw godzinach
od 11.30 do 14.30w holuWydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych.

Wydarzenie odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę. Biura Karier dla Ciebie” dlatego zapraszamy także studentów innych wielkopolskich uczelni! Zapraszamy do stoiska Biura Karier UAM wszystkich zainteresowanych konsultacją dokumentów aplikacyjnych, informacjami nt. rynku pracy oraz poszukujących swojej drogi zawodowej. Przyjdź na nasze stoisko po nowe wydania poradników nt. rynku pracy, rekrutacji i rozwoju osobistego.

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak