Platforma Usług Elektronicznych na Wydziale Nauk Społecznych
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-12-2017

11 grudnia w godz. 9.00 – 13.00 na Wydziale Nauk Społecznych pracownicy Inspektoratu ZUS w Poznaniu będą pełnili dyżur na stoisku PUE ROOM. Każdy chętny będzie mógł założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Dzięki koncie na Platformie Usług Elektronicznych można między innymi: sprawdzić wystawione elektroniczne zwolnienia lekarskie, odczytać wiele informacji zapisywanych na osobistym koncie w ZUS, złożyć różnego typu pisma i wnioski, czy  umówić się na wizytę w placówce ZUS.

W celu założenia konto na PUE wystarczy podać imię, nazwisko, nr PESEL, nr telefonu i adres e-mail. W celu dokonania niezbędnej aktywacji konta, pracownikowi ZUS należy okazać dowód osobisty.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z PUE ROOMu. Pracownicy ZUS będą czekać na zainteresowanych pracowników i studentów naszego Wydziału w budynku C za wejściem do Biblioteki.