Stypendia doktoranckie Fundacji UAM
Wiadomość, opublikowana 13-11-2017

9 listopada w Poznańskim Parku Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych doktorantów na UAM. Wśród wyróżnionych 14 młodych naukowców znalazł się mgr Damian Luty – doktorant piątego roku w Instytucie Filozofii na Wydziale Nauk Społecznych.

Stypendia doktoranckie Fundacja UAM przyznała po raz dziesiąty. W tym roku  ubiegało się o nie 167 osób z 14 wydziałów UAM. W skład rady przyznającej stypendia doktoranckie, poza profesorem Jackiem Gulińskim, weszli również obecny prorektor UAM prof. Ryszard Naskręcki oraz były rektor UAM prof. Stanisław Lorenc, a także Agnieszka Mika z PPNT.

Program stypendialny Fundacji UAM z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem doktorantów studiujących na poszczególnych wydziałach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Łączna suma wypłaconych dotychczas kwot przekroczyła już 2 miliony złotych.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Jeleń