Konferencja naukowa Religia i religijność w warunkach modernizacji i globalizacji III
Wiadomość, opublikowana 01-09-2017

Katedra Religioznawstwa i Badań Porównawczych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Centrum Badań Interdyscyplinarnych zapraszają do uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Religia i religijność w warunkach modernizacji i globalizacji III", która odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2017 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Tematem konferencji będą przemiany religii i religijności dokonujące się we współczesnym świecie, a także funkcjonowanie w warunkach modernizacji i globalizacji kościołów, małych wspólnot i organizacji religijnych, nowych ruchów religijnych, a także pozainstytucjonalnych form religijności.

Formularz zgłoszeniowy wraz z abstraktem wystąpienia (o objętości nieprzekraczającej 1800 znaków) prosimy przesyłać na adres e-mailowy konferencji: ratio@amu.edu.pl

Termin zgłaszania abstraktów: 15 października 2017.