AKTUALNOŚCI

INFORMACJA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA SYSTEMU USOS W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019 SEMESTR zimowy (dot. zajęć dla st. stacjonarnych)

Ostateczny termin wpisu do systemu USOS ocen z:

  • zajęć kończących się zaliczeniem – 31 I 2019
  • poprawkowych z zajęć kończących się zaliczeniem – 7 II 2019
  • zajęć kończących się egzaminem – 14 II 2019
  • poprawkowych z zajęć kończących się egzaminem –  8 III 2019


Wykład Filipa Stawskiego - Poznanie ucieleśnione a neurobiologiczna perspektywa kontroli funkcji motorycznych i poznawczych.
Wiadomość, opublikowana 19-03-2019

Polskie Towarzystwo Filozoficzne, Oddział w Poznaniu zaprasza na wykład Poznanie ucieleśnione a neurobiologiczna perspektywa kontroli funkcji motorycznych i poznawczych, który wygłosi Filip Stawski (Instytut Filozofii UKW w Bydgoszczy).

Więcej...
Dni rektorskie w związku z XXII Poznańskim Festiwalem Nauki i Sztuki
Wiadomość, opublikowana 15-03-2019

W związku z XXII Poznańskim Festiwalem Nauki i Sztuki JM Rektor UAM prof. dr hab. Andrzej Lesicki ustanowił dni rektorskie.

Więcej...
X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Poznańskiego Konwersatorium Religioznawczego „Religia a rozum”
Wiadomość, opublikowana 15-03-2019

Zapraszamy na konferencję naukową Poznańskiego Konwersatorium Religioznawczego na Wydziale Nauk Społecznych UAM. Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli różnych obszarów humanistycznych i
społecznych zainteresowanych tematyką konferencji. Formularz zgłoszeniowy wraz z abstraktem (o
objętości nieprzekraczającej 1800 znaków) należy przesłać do 10 kwietnia 2019 r. pocztą
elektroniczną na adres: konferencja.pkr@gmail.com. Organizatorzy przewidują publikację wybranych artykułów pokonferencyjnych w czasopiśmie „Humaniora”, wydawanym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Zaproszenie na wykład prof. UŁ dr hab. Witolda Glinkowskiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-03-2019

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie, na którym prof. UŁ. dr hab. Witold Glinkowski wygłosi wykład pt. „Współczesne horyzonty filozoficznego pytania o człowieka”. Zebranie odbędzie się 18 marca 2019 roku w sali im. Kazimierza Ajdukiewicza (sala 215) Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 89

Więcej...
III Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wiadomość, opublikowana 26-02-2019

Konkurs odbędzie się w ramach XXII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki oraz obchodów Jubileuszu 100- lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w III edycji konkursu plastycznego.

Więcej...
Zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej
Wiadomość, opublikowana 22-02-2019

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej „O tożsamości człowieka”.

Więcej...
Przestrzenie kolektywne - wystawa dyplomów studentów Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii UAP
Wydarzenie, trwa od 11-02-2019 do 08-03-2019

Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii UAP oraz Wydział Nauk Społecznych UAM zapraszają w ramach obchodów 100-lecia uczelni na wystawę dyplomów studentów Uniwersytetu Artystycznego.

Więcej...
Szkolenie BHP dla pracowników WNS
Wiadomość, opublikowana 28-01-2019

Okresowe szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników Wydziału Nauk Społecznych UAM, odbędzie się w poniedziałek 25 lutego 2019 r. w Sali im. Michała Sobeskiego (A) Collegium Floriana Znanieckiego (E), na Kampusie Ogrody, w godzinach od 8.00 do 15.00.
Jednocześnie informujemy, że w tym czasie ogłoszono na Wydziale Nauk Społecznych UAM godziny dziekańskie.

Więcej...


Poprzednie Następne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12