AKTUALNOŚCI

Bezpłatne warsztaty WenDo dla studentek z niepełnosprawnością
Wiadomość, opublikowana 22-10-2018

Gorąco zapraszamy studentki z niepełnosprawnością na warsztat WenDo. Jeśli chcesz poczuć wewnętrzną moc i siłę do tego, by asertywnie dbać o swoje poczucie komfortu, przyjdź na dwudniowe BEZPŁATNE warsztaty WenDo!

Więcej...
Zaproszenie na wykład
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-10-2018

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie, na którym wykład pt. „Kelner Sartre’a, czyli o możliwości bycia autentycznym” wygłosi mgr Katarzyna Bartosiak (Uniwersytet Zielonogórski). Zebranie odbędzie się 22 października 2018 roku o godzinie 17-tej w Instytucie Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 89 C, w Sali im. Kazimierza Ajdukiewicza (sala 215).

Więcej...
Inauguracja studiów podyplomowych - Rozwój Publiczności
Wiadomość, opublikowana 30-10-2018

W piątek 5 października w Collegium Minus odbyła się uroczysta inauguracja pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z zakresu Audience Development – Rozwój Publiczności.

Więcej...
Wykład Prof. Branislava Radeljića (University of East London) Authoritarianism Accepted: Contextualizing EU and Russian Involvement in the Balkans odbędzie się 11 października (czwartek) o godz. 17:00 - 19:00 w sali 107, budynku D (pedagogika) Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Szamarzewskiego 89 D
Wiadomość, opublikowana 08-10-2018

Oddziały Poznańskie Polskiego Towarzystwa Filozoficznego i Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zapraszają na wykład, który w języku angielskim wygłosi Prof. Branislav Radeljić (University of East London) Authoritarianism Accepted: Contextualizing EU and Russian Involvement in the Balkans

Więcej...
Inauguracyjny Koncert
Wiadomość, opublikowana 03-10-2018

Serdecznie zapraszamy na koncert inaugurujący cykl koncertów w ramach obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego!

Więcej...
Test diagnozujący dla studentów I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich
Wiadomość, opublikowana 28-09-2018

W dniu 8 października 2018 r. na platformie Moodle zostaną uruchomione testy diagnozujące z języków obcych obowiązujące w roku akademickim 2018/2019. Wszyscy studenci I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich zobowiązani są do rozwiązania testu obowiązkowo z jednego języka obcego odpowiadającego lektoratowi, który rozpoczną od drugiego semestru studiów.

Więcej...
E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 - A2
Wiadomość, opublikowana 28-09-2018

Na platformie Moodle dostępne są materiały do nauki własnej z języka angielskiego na poziomie A1-A2. Powyższe materiały przeznaczone są przede wszystkim dla studentów I roku studiów, ale mogą korzystać z nich również studenci wyższych lat studiów oraz pracownicy.

Więcej...
Wykład Wydziałowy dla doktorantów WNS
Wiadomość, opublikowana 28-09-2018

Uprzejmie informujemy, że Fakultatywny wykład wydziałowy dla doktorantów Wydziału Nauk Społecznych z prof. Arturem Joczem pt. Czy duchowość jest człowiekowi (jeszcze) koniecznie potrzebna? będzie się odbywał w środy w sali 11 bud. AB o godzinie 9.45.

Więcej...