AKTUALNOŚCI

„Erasmus bez tajemnic”– spotkanie z byłymi Erasmusami 09.04.2018
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-04-2018

Boisz się jechać na Erasmusa, bo nie wiesz, co Cię czeka w obcym kraju? Jak się żyje? Jakie są koszty utrzymania? Jak wygląda nauka na innym uniwersytecie niż UAM? Dlaczego warto jechać na Erasmusa i jakie korzyści to ze sobą niesie? 
Na wszystkie pytania postaramy się znaleźć odpowiedź na cyklu spotkań dla wszystkich studentów, którzy są zainteresowani poszerzaniem swoich horyzontów lub wyjazdem na stypendium Erasmusa.

Więcej...
Praca w instytucjach unii europejskiej
Wiadomość, opublikowana 29-03-2018
Szukasz nietuzinkowej ścieżki kariery? Twoje mocne strony to szeroki wachlarz umiejętności, niespożyta energia do działania i wysoka motywacja? Jesteś studentem ostatniego roku studiów uniwersyteckich (w tym licencjackich)
i uzyskasz dyplom do 31 lipca 2018?
Więcej...
Dzień z biurem karier na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM
Wiadomość, opublikowana 03-04-2018

Po raz kolejny zapraszamy do stoiska Biura Karier UAM wszystkich zainteresowanych konsultacją dokumentów aplikacyjnych, informacjami nt. rynku pracy oraz poszukiwaniem swojej drogi zawodowej. Przyjdź na nasze stoisko po nowe wydania poradników nt. rynku pracy, rekrutacji i rozwoju osobistego. Dowiedz się kiedy odbędą się kolejne targi pracy i jak się do nich przygotować, a może chciałbyś się sprawdzić w roli naszego Ambasadora? Koniecznie odwiedź nasze stoisko.

Więcej...
Praca w CBA - spotkanie informacyjno-rekrutacyjne
Wiadomość, opublikowana 03-04-2018

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Szukasz zatrudnienia w stabilnej instytucji państwowej? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i zadań Centralnego Biura Antykorupcyjnego? Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Więcej...
Study and work in Australia
Wiadomość, opublikowana 03-04-2018

Kończysz studia i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz zdobyć doświadczenie
i dodatkowe kwalifikacje, ale marzy Ci się wyjazd do egzotycznego kraju? Skorzystaj z możliwości wyjazdu na antypody i weź udział w programie „Study and work in Australia”.
Biuro Karier UAM zaprasza w poniedziałek 9 kwietnia w godzinach
od 11.30 do 14.30 w holu Wydziałów Anglistyki i Neofilologii na stoiska informacyjne:
- Australia Study
- Biura Karier UAM – informacje, konsultacje, CV Point
W ramach Dnia z Biurem Karier odbędzie się spotkanie informacyjne
Australia Study  w godz. 12.00 – 13.30 (sala 109A) 

Zapisy na spotkanie pod adresem: https://tinyurl.com/australia-study2018

Więcej...
DRUGA REKRUTACJA NA STYPENDIA ZAGRANICZNE - ERASMUS+ 2018/2019
Wiadomość, opublikowana 23-03-2018

Przypominamy, że trwa II rekrutacja na stypendia programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 dla studentów i doktorantów.

Więcej...
Godziny dziekańskie na WNS i zmiana godzin otwarcia Dziekanatu
Wiadomość, opublikowana 21-03-2018

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych UAM ogłasza w dniu 29 marca 2018 roku (czwartek) godziny dziekańskie od godziny 13.00. 
Jednocześnie informujemy, że Dziekanat WNS w czwartek, dnia 29 marca br., będzie czynny do godziny 13.00, natomiast we wtorek, dnia 3 kwietnia br., będzie nieczynny.

Więcej...
ROK UAM w Bramie Poznania
Wiadomość, opublikowana 21-03-2018

12 marca br. w Bramie Poznania ICHOT odbyła się konferencja - seminarium: Dziedzictwo: wyobraźnia – zmysły – narzędzia, zorganizowana przez Regionalne Obserwatorium Kultury UAM (WNS UAM) oraz Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT. Spotkanie było rezultatem rozpoczętej w 2014 roku współpracy między TRAKTEM a ROK-iem i przykładem na to, jak skutecznie łączyć ekspertów uniwersyteckich z praktykami z otoczenia społeczno-gospodarczego.

Więcej...