AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie wyników III Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wiadomość, opublikowana 18-04-2019

Konkurs odbył się w ramach obchodów Jubileuszu 100- lecia Uniwersytetu Poznańskiego oraz XXII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Zakład Edukacji Artystycznej informuje, że w dniu 10 kwietnia 2019 roku odbył się uroczysty wernisaż wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Laureatom, w Collegium im. Floriana Znanieckiego w Kampusie Szamarzewo, bud. E.

Więcej...
Zdobądź międzynarodowy certyfikat kompetencji cyfrowych od Facebooka!
Wiadomość, opublikowana 18-04-2019

Zapisz się na szkolenie w ramach europejskiego programu Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Biurem Karier UAM, Fundacją Jeden Uniwersytet i Przestrzenią from Facebook!

Więcej...
Godziny Dziekańskie na Wydziale Nauk Społecznych UAM
Wiadomość, opublikowana 15-04-2019

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych ogłasza 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) dzień dziekański wolny od zajęć dydaktycznych na Wydziale Nauk Społecznych UAM.

Więcej...
Urzędowanie Dziekanatu
Wiadomość, opublikowana 17-04-2019

W czwartek 18 kwietnia oraz we wtorek 23 kwietnia br. Dziekanat WNS będzie nieczynny.

Więcej...
III Uczelnianiany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-04-2019

Zakład Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM serdecznie zaprasza na wielki finał tego artystycznego wydarzenia. Wernisaż wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom odbędzie się z udziałem Władz Rektorskich i Dziekańskich oraz zaproszonych gości.

Więcej...
Zainspiruj się na wiosnę! Coaching w Biurze Karier UAM
Wiadomość, opublikowana 04-04-2019

Szukasz inspiracji do działania? Przed Tobą ważna decyzja? Chcesz poznać siebie? Może planujesz zmienić swoje nawyki? Umów się na indywidualne spotkanie z coachem i zainspiruj się na wiosnę!

Więcej...
Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-04-2019

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne spotkanie, na którym dr Aleksandra Wilkus-Wyrwa wygłosi wykład pt. „Zniszczyłeś mi życie”- o przekleństwie powołania u Henrika Ibsena i Ludwiga Wittgensteina. Zebranie odbędzie się 8 kwietnia 2019 roku o godzinie 17-tej w sali im. Kazimierza Ajdukiewicza (sala 215) Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 89 C.

Więcej...
Godziny Dziekańskie na Wydziale Nauk Społecznych UAM
Wiadomość, opublikowana 27-03-2019

Dziekan WNS prof. UAM dr hab. Jacek Sójka ogłasza 1 kwietnia br. godziny dziekańskie od 9.45 do 11.30 w związku ze spotkaniem JM Rektora z pracownikami Wydziału Nauk Społecznych UAM.

Więcej...


Poprzednie Następne

1 2 3 4 5 6 7